منوی اصلی

نشریه شهرآذین

 

برای دریافت نشریه شهرآذین روی تصویر کلیک کنید

نظرسنجی

نظرتان راجع به فعالیت های شهرداری چیست ؟
 

ورود کاربراناسماء الله

قاين در توسعه

قاين در توسعه

گفتگو با شهردار

قبله نما

آخرين ديدگاه

RSS

Ninja RSS Syndicator is not Installed!
 
برنامه های شهرداری قاین به مناسبت عید غدیر خم
پنجشنبه, 26 آبان 1390 ساعت 00:07

برنامه های شهرداری قاین به مناسبت عید غدیر خم

  • کلنگ زنی مجمتع تجاری یاقوت سرخ

مراسم کلنگ زنی مجمتع تجاری یاقوت سرخ با مشارکت بخش خصوصی و با بودجه11ميليارد و 250 ميليون ريال با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین و جمعی از کسبه برگزار شد.

 نادر زردی شهردار قاین در اين مراسم ضمن خیرمقدم و تبریک عیدغدیر، گفت: طرح اولیه ساخت مجمتع تجاری به متراژ 3هزار و 813 مترمربع بوده و در مزایده ای که برگزار گردید با مشکلاتی مواجه شدیم که متأسفانه پروژه انجام نشد.

وي ادامه داد: با پیگیری های به عمل آمده مقرر شد که مساحت 864 مترمربع به عنوان فاز اول پروژه اجرا شود که نهایتاً آقای رضاپور در مزایده برنده و به عنوان سرمایه گذار تعیین شدند.

شهردار قاين بابيان اينكه یکی از شروط اصلی براي شرکت در مزایده اجرای پروژه در مدت یکسال است، افزود: جهت اینکه پیمانکار با مشکل مالی مواجه نشود مقرر شد كه واحدهای مجتمع پیش فروش شود.

 وي در ادامه گفت: با احداث این مجتمع امیدواریم که بتوانیم ساخت و سازها را به بافت جدید شهر سوق دهیم تا از ترافیک داخل شهر کاسته شود.

حبیبی منش فرماندار شهرستان نیز ضمن تبریک عید سعید غدیر خم از زحمات بی شائبه شهردار و پرسنل و کارگران خدوم شهرداری در توجه به مسائل شهرسازی تشکر نمود و قول مساعد در همکاری جهت به بهره برداری رسیدن پروژه را داد.

 

    افتتاح پروژه پارک غدیر و خانه سازمانهای مردم نهاد:

نادر زردی شهردار قاین گفت: با توجه به بودجه اختصاص داده شده با هزینه ای بالغ بر يك ميليارد و 670 ميليون ريال فاز اول پروژه در زمینی به مساحت 8 هزار مترمربع اجرا گردید که امیدواریم با تأمین بودجه این پروژه به صورت کامل اجرا شود.

 پس از گزارش شهردار،حبیبی منش فرماندار شهرستان از مردم ولایت مدار قاین خواست در حفظ و حراست از این منابع که با هزینه و سختی کار فراوان به ثمر رسیده کوشا باشند.

در پایان مراسم خالقی ریاست شورای اسلامی شهر به نمایندگی از اهالی مجتمع غدير (مجتمع هزار واحدي) با تقدیم لوح سپاسی به شهردار از زحمات شهرداری تقدیر نمود.

همچنين به مناسبت عيد سعيد غدير خم، منبع قدیم آب که توسط مجموعه شهرداری با هزینه ای بالغ بر 320 میلیون ریال مورد بهسازی و بازسازی قرار گرفته بود، به عنوان خانه سازمان های مردم نهاد افتتاح شد.

 

 

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.

 

سامانه صدور مرخصی تاکسی

ارتباط مستقیم با حراست

تعرفه عوارض سال 93

طرح تفصیلی شهر قاین

دریافت اسناد مناقصات و مزایده ها

دریافت فرمهای مالی

نقشه شهر قاین

سایت‌های دولتى

سايت مقام معظم رهبري

سايت اطلاع رساني دولت

خدمات الکترونیک ضرورى